Депутат міськради Олександр Волосянський підтвердив, що претензії до харчування в батьків є. В своєму пості він пише:

Відбілити та врятувати: Директор закарпатської школи, у якій скаржилися на неякісне харчування, просить писати позитивні коментарі про харчування в школі

Врятувати честь директора просять батьків 6-ї школи Ужгорода. Батьки учнів 6-ї школи, в якій скаржилися на неякісне харчування повідомляють: їх просять писати позитивні коментарі про харчування в школі і скидати скріни у шкільний вайбер.”Друзі, широкий розголос викликали фото сніданків та обідів в школі №6, які поширили батьки учнів. Хочу вас запевнити, що ми не залишили цю ситуацію без уваги – ще у вівторок по зверненню батьків, діти яких навчаються в школі, я і депутати Валентин Штефаньо та Віктор Жганич відвідали початкові класи школи і на місці вивчили ситуацію. Сьогодні ми з Валентином Штефаньо знову навідались до школи. До речі, виявилось, що фотографії, поширені в мережі, дійсно зроблені в їдальні школи №6. Виникають питання відповідності процесу харчування закладеним нормам. Сьогодні також поспілкувався з начальником міського управління освіти, розповів їй про побачене, а також про скарги батьків, чиї діти відвідують школу. Є повне розуміння ситуації з боку міськвно – з свого боку вони запевнили, що також долучаться до того, щоб допомогти вирішити цю проблему. Але помилково зводити ситуацію з шкільним харчуванням лише до підприємця, який готує їжу. Місцева влада не використовує свої можливості, щоб вирішити цю проблему. Тому ситуація складніша. Тримаю це питання на контролі. Знаю, що є також звернення і до прокуратури. Думаю, що в цій ситуації воно передчасне. Прокурорська перевірки не вирішить питання. Ключ до покращення ситуації – в стінах міської влади.П.С. До мене надійшли сигнали, що, нібито, з подачі адміністрації школи організована кампанія з поширення коментарів з метою «захисту честі школи і честі директора». Є вимога писати, що все в школі добре, а діти всім задоволені – а потім скидувати звіти про це у шкільну вайбер-групу.Цих методів нам треба позбутись, адже ми не в путінській Росії. Адміністрації не варто переживати за честь школи, адже всі ми знаємо, що подібна проблема не тільки в цій школі. Переконаний, що захистити честь школи – це забезпечити учням можливість отримувати смачну і якісну їжу в шкільній їдальні. Наше завдання – змусити міську владу виправити ситуацію – щоб дітям було комфортно.”Погана якість харчування в школах Ужгорода піднімається вже не перший рік. 3 роки тому ужгородка Діана Зомбор опублікувала фото з школи № 7 (додаємо) і написала що дітей там годують баландою. А чи змінилася відтоді якість харчуання в цій школі? – пишіть в коментарях.

Нагадаємо, що у соцмережах Закарпаття опублікували випадок, виявлений батьками щодо продуктів харчування у школі №6 ім. В.С Гренджі-Донського міста Ужгорода. Йдеться про те, що дітям у шкільній їдальні видавали млинці у канцелярських файлах, які виготовлені не з харчового пластику та виділяють при нагріві шкідливі речовини.

Залишити відповідь