В Ужгороді прокуратура вивчить організацію харчування у міській школі, де дітям в їдальні видавали млинці у файлах.

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомила речниця Закарпатської обласної прокуратури Катерина Хижняк.

“В Ужгороді прокуратура вивчає можливість внесення відомостей до ЄРДР за оприлюдненими фактами незадовільного харчування у одній зі шкіл міста, де дітям видавали млинці у канцелярських файлах. Провести перевірку в школі прокуратура не може, це прерогатива управління освіти міськради. Але оскільки опубліковані відповідні факти порушення організації процесу харчування в місцевих ЗМІ та соцмережах, то слідчі вивчать викладені обставини”, – сказала Хижняк.

Зі свого боку, у відділі інформаційної роботи Ужгородської міськради повідомили, що також вивчають ситуацію та проводять перевірку щодо організації харчування для учнів в цьому закладі загальної середньої освіти.

“У міськраді розбираються із ситуацією, якщо буде виявлено порушення в організації харчування учнів у цьому закладі освіти міста, то ми зі свого боку усіляко сприятимемо, аби підприємець поніс відповідальність”, – підкреслили в пресслужбі міськради.

Нагадаємо, що у соцмережах Закарпаття опублікували випадок, виявлений батьками щодо продуктів харчування у школі №6 ім. В.С Гренджі-Донського міста Ужгорода. Йдеться про те, що дітям у шкільній їдальні видавали млинці у канцелярських файлах, які виготовлені не з харчового пластику та виділяють при нагріві шкідливі речовини.

Залишити відповідь