Загиблий У Польщі в аварії з автобусом – 51-річний водій з Чернівецької області.

Про це повідомляє Суспільне Буковини.

В аварії в Польщі загинув 51-річний водій з Чернівецької області Петро Радиш. Чоловік перевозив пасажирів рейсовим автобусом “Вроцлав-Чернівці”.

Про це сказала дочка загиблого Євгенія Ластівка.

Чоловік родом з села Шубранець Чернівецької області. На момент аварії він не був за кермом автобуса. Інший 23-річний водій перебуває у лікарні з травмами.

За словами доньки Євгенії, батько перевозив людей, які працювали за кордоном. Цим займався декілька років та раніше не потрапляв у аварії.

У мене є ще сестра та брат. Молодшому 12 років, залишився зараз не лише без мами, яка давно померла, а й без батька, — розповіла Євгенія.

Наразі триває слідство, з’ясовують причини аварії. З родичами сконтактували в консульстві, вони їхатимуть в Польщу для упізнання. В Україну тіло зможуть привезти приблизно через тиждень.

Ще дві жінки, які мали квитки до Чернівців, перебувають у польській лікарні. Одна з них у критичному стані з травмами голови, їй 74 роки. Про це у коментарі Суспільному сказав генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк.

У Підкарпатському воєводстві Польщі прокоментували стан дорожнього покриття, інформаційні покажчики, освітлення та безпекова інфраструктура у місці, де 6 та 22 березня сталися ДТП з українськими пасажирськими автобусами, в момент аварій були у належному стані і не могли бути безпосередньою причиною автокатастроф.

З нашого аналізу випливає, що вся інфраструктура у цьому місці побудована правильно, відповідно до проєкту і всіх нормативних документів, – заявив Пехов’як.

За його словами, після першої аварії працівники GDDKiA спільно з поліцією перевірили правильність встановлення відбійників і стан покриття.

Незадовго до нинішньої ДТП цю ділянку проїжджала cпецтехніка… Дорога посипалася сіллю. У момент аварії не було ожеледі, адже температура була вище нуля, – зазначив Пехов’як.

Він додав, що GDDKiA не має застережень і щодо правильності встановлення дорожніх покажчиків та розмітки. Крім того, у цьому місці у нічний час нормальне освітлення.

Водночас посадовець не висловив припущень, чому за короткий проміжок часу в одному місці сталися дві автокатастрофи за участю автобусів, уточнивши, що причини аварій встановлюватиме поліція.

При цьому він не виключив, що GDDKiA розгляне можливість монтування в цьому місці інших елементів, не передбачених чинними нормами.

За його словами, після першої ДТП з українським автобусом GDDKiA попросила усі свої воєводські відділи перевірити безпечність усіх місць, де сходяться відбійники на дорогах і з’їздах. Результати цього аудиту дадуть можливість робити висновки в масштабах країни.

Залишити відповідь