Вчора, 5 лютого, внаслідок погіршення погодних умов (пориви вітру) на Закарпатті відбулось численне падіння дерев на проїжджі частини автошляхів в населених пунктах області. Для ліквідації наслідків негоди залучались підрозділи У ДСНС України у Закарпатській області, а саме:

– о 06:34 – повідомлення про падіння дерева на лінію електропередач та проїжджу частину, за адресою: Ужгородський район, с. Кібляри. Для розпилення  (6,5 куб. м дерева) залучалось відділення 16-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Середнє.

– о 06:47 – повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину автошлляху Київ-Чоп. Для розпилення  (1 куб. м дерева) залучалось відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява.

– о 09:10 – повідомлення про падіння дерева на господарську будівлю за адресою: Великоберезнянський район, с. Загорб. Для розпилення  (куб. м дерева) залучалось відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини смт В. Березний.

– о 10:17 – повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину автошляху за адресою: м. Мукачево, вул. Підгорянська. Для розпилення  (3 куб. м дерева) залучалось відділення 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачево.

– о 10:28 – повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину автошляху за адресою: Міжгірський район, с. Сойми. Для розпилення (3 куб. м дерева) залучалось відділення 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я.

– о 11:12 – повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину автошляху Київ-Чоп. Для розпилення  (2,5 куб. м дерева) залучалось відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява.

– о 11:57 – повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину автошляху за адресою: Перечинський район, с. Турички. Для розпилення  (2 куб. м дерева) залучалось відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Перечин.

– о 12:19 – повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину автошляху за адресою: м. Берегово, вул. Гагаріна. Для розпилення  (5 куб. м дерева) залучалось відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Берегово.

– о 12:42 – повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину автошляху за адресою: за межами м. Перечин (в напрямку м. Ужгород). Для розпилення  (0,5 куб. м дерева) залучалось відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Перечин.

– о 13:39 – повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину автошляху Н09 Мукачево – Рогатин – Львів за адресою: Рахівський район, с. Лазещина. Для розпилення  (3 куб. м дерева) залучалось відділення державного пожежно-рятувального поста смт Ясіня;

Ліквідація наслідків негоди на Закарпатті: хроніка подій (Фото)
Ліквідація наслідків негоди на Закарпатті: хроніка подій (Фото)

Станом на 06:00 06.02.2020 через погіршення погодних умов (пориви вітру) відбулось відключення електропостачання в населених пунктах області, а саме:

– Міжгірський район (села Рекіти, Студений, с. Стригальні (повністю) та Синевирська Поляна (частково).

– Перечинський район (с. Т. Поляна (частково)).

– Великоберезнянський район (с Чорноголова (частково)).

Підрозділи У ДСНС України у Закарпатській області не залучались.

Зараз там працюють аварійні бригади енергетиків.

Упродовж минулої доби підрозділи ДСНС області надавали допомогу водіям в буксируванні 6 транспортних засобів, які не могли самостійно рухатися гірськими перевалами Воловецького та Рахівського районів, інформує ДСНС України у Закарпатській області.

Залишити відповідь