Замість маленького потічка -потужна річка, яка наробила чимало лиха. Від паводку, який пронісся Хустщиною 18 липня всього за годину постраждав населений пункт. Заблокованими опинилися туристи по обидві сторони села і автомобілі з місцевими жителями і маленькими дітьми. Наслідки паводку, який насіс купу деревини і каміння, взялися лівкідувати працівники воловецького підприємства Агрошляхбуд.


Потужна злива пронеслася Свободою на Хустщині 18 липня. Внаслідок негоди маленький потічок перетворився на повноводну річку, яка зносила все на своєму шляху.

природнє лихо, руйнівний випадок, Хустщина, сюжет

Через природне лихо заблокованими опинилися туристи по обидві сторони села і автомобілі з місцевими, в яких перебували маленькі діти. Місцеві, не гаючи часу, кинулись усувати вражаючі наслідки.

природнє лихо, руйнівний випадок, Хустщина, сюжет

Дорога належить управлінню автошляхів Закарпаття, але ж асфальтного покриття тут не було ніколи. Іван Чуп каже, населений пункт останній по місцерозташуванню в громаді. Місцеві роками просять відремонтувати вщент зруйновну дорогу, якою вже близько року навіть не їздять автобуси. Маршрутне сполучення з цим селом практично відсутнє.

природнє лихо, руйнівний випадок, Хустщина, сюжет

Десятиліттями ці жителі потерпають від проблеми бездоріжжя, а негода яка пронеслася населеним пунктом ще більше погіршила ситуацію. Наслідки цієї стихії лівкідовують працівники воловецького підприємства Агрошляхбуд.

Детальніше дивіться у нашому сюжеті:

Залишити відповідь