О 17.50 30 червня в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення, що під час сплавляння на човні по річці Тиса в районі села Гетиня у Виноградівському районі троє громадян 1976, 2003, 2006 років народження, всі – мешканці м. Ніредьгаза (Угорщина), потребують допомоги.
Під час сплавляння по річці Тиса на плавзасобі їхній човен перекинувся й увсі троє опинилися у холодній воді. На щастя, на їхньому шляху опинилося повалене дерево й вони залізли на нього.

Для проведення рятувальних робіт до місця  було направлено чотирьох рятувальників  та одну одиницю техніки Хустського водолазно-рятувального відділення.

Останні швидко прибули  до місця, зняли туристів з дерева та супроводили іноземних гостей  з до селища Вилок, де їх чекали 21 член  їхньої групи.

Як розповіли рятувальники, даним громадянам дуже поталанило, адже через інтенсивні опади, що  спостерігаються переважно в гірській  частині Закарпатської області, на основних річках відбувається значне підвищення рівнів води.

Тож ці троє громадян, серед яких двоє неповнолітніх дітей, з великою вірогідністю могли стати черговими жертвами водної стихії, повідомили в У ДСНС України  у Закарпатській області.

Залишити відповідь