В Ужгороді заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк відкрив чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років, який продовжує серію змагань національної першості. 

«Ця вікова група є однією з наймасовіших і сьогодні на татамі вийшло понад 700 юних дзюдоїстів з усіх регіонів України. Змагання проходять у 9 чоловічих і 8 жіночих вагових категоріях», — наголосив заступник голови ОДА. 

Крім того, у межах чемпіонату України спортсмени розіграють нагороди VIII традиційного відкритого турніру «Кубок Закарпаття», в якому також візьмуть участь представники Румунії, Молдови, Угорщини та Нідерландів.

Ігор Шинкарюк за дорученням голови облдержадміністрації Анатолія Полоскова  привітав спортсменів, тренерів та суддівську колегію. 

«Звичайно вболіваємо за наших спортсменів Закарпатської обласної федерації дзюдо і бажаємо лише перемог на татамі», — зазначив заступник очільника краю.«Звичайно вболіваємо за наших спортсменів Закарпатської обласної федерації дзюдо і бажаємо лише перемог на татамі», — Ігор Шинкарюк«Звичайно вболіваємо за наших спортсменів Закарпатської обласної федерації дзюдо і бажаємо лише перемог на татамі», — Ігор Шинкарюк«Звичайно вболіваємо за наших спортсменів Закарпатської обласної федерації дзюдо і бажаємо лише перемог на татамі», — Ігор Шинкарюк«Звичайно вболіваємо за наших спортсменів Закарпатської обласної федерації дзюдо і бажаємо лише перемог на татамі», — Ігор Шинкарюк«Звичайно вболіваємо за наших спортсменів Закарпатської обласної федерації дзюдо і бажаємо лише перемог на татамі», — Ігор Шинкарюк«Звичайно вболіваємо за наших спортсменів Закарпатської обласної федерації дзюдо і бажаємо лише перемог на татамі», — Ігор Шинкарюк«Звичайно вболіваємо за наших спортсменів Закарпатської обласної федерації дзюдо і бажаємо лише перемог на татамі», — Ігор Шинкарюк«Звичайно вболіваємо за наших спортсменів Закарпатської обласної федерації дзюдо і бажаємо лише перемог на татамі», — Ігор Шинкарюк

Залишити відповідь