"Це був не алкоголь, а сік", — депутат Закарпатської облради про фото під час сесії

Першого заступника голови Закарпатської облради Андрія Шекету та заступника облради Дениса Мана звільнили 29 липня. Рішення про дострокове припинення їх повноважень підтримали 35 депутатів на сесії.

Ексзаступник, депутат від “Європейської солідарності” Денис Ман прокоментував відсутність трьох фракцій — з “Батьківщини”, “Рідного Закарпаття” та “ЄС”.

Чому не прийшли на сесію

Денис Ман розповів Суспільному, чому він та Андрій Шекета не прийшли на сесію: “Ті люди, які знають мене та Андрія, добре розуміють, що такого відбуватися не може, особливо під час робочого дня, під час сесії. Так, ми не пішли на сесію, протестуючи проти того, що досі постійні депутатські комісії, які готували проєкти рішень на сесію, є нелегітимними у відповідності до рішення, яке було прийнятим на попередньому пленарному засіданні. І ми вважаємо, що відсутність юридичних висновків таких проєктів рішень не може бути підставою для того, аби їх розглядали у сьогоднішній сесійній залі. Це те що стосується позиції, чому ми не знаходимося у сесійній залі, чому проігнорували сьогоднішню сесію Закарпатської обласної ради”.

Денис Ман відкидає звинувачення у розпиванні алкоголю

На закарпатському інформаційному сайті “Перший” опублікували новину з фото, де кілька депутатів від “Батьківщини”, “Рідного Закарпаття” та “Європейської Солідарності” розпивають напої. “Звільнений Шекета, претендент на звільнення Ман та інші депутати влаштували алко-вечірку під час засідання облради”, — йдеться у матеріалі."Це був не алкоголь, а сік", — депутат Закарпатської облради про фото під час сесіїСкрін з сайту “Перший”

“Хочу запевнити, ніякого алкоголю немає, це такий собі тролінг голови обласної ради (Олексія Петрова, — ред.), якому надіслали фотографію, — каже Денис Ман. — А після того, як його політична сила (“Слуга народу”, — ред.) разом з представниками партії “ОПЗЖ”, також цілого ряду інших партій, присутніх у сесійній залі, звільнили Андрія Шекету і почали голосувати за звільнення Дениса Мана, — передали вітання. Безумовно, не скористатися цим “ОПЗЖ” не може, для того, аби хоча би якимось чином перевести ініціативу, перевести увагу не на депутатів, яких звільнили сьогодні, далеко не найгірших у Закарпатській області, з посад заступників голови обласної ради, перевести їх у так звану політичну грубу площину”.

“Ніякого алкоголю там немає, там є водичка, яблучний сік, який ви бачите у склянках окремих депутатів, які є на фотографіях. Все решта — домисли та політичний бруд, яким не один раз відрізнялася що провладна партія, що партія від ОПЗЖ”, — розповів Денис Ман.

Суспільне готове оприлюднити також позиції представників партій “Слуга народу” та “ОПЗЖ”.

Джерело

Що відомо:

  • 35 “За”: на Закарпатті звільнили двох заступників голови облради. Як проходило голосування.
  • 7 грудня 2020-го року депутати обрали двох заступників голови Закарпатської облради Андрія Шекету та Дениса Мана.
  • 24 червня на засіданні обласної ради прийняли проєкт рішення про переформатування депутатських комісій. Зокрема, очолили їх представники партій “Слуга Народу”, “Опозиційна платформа — За життя”, “КМКС Партія угорців України”, “Команда Андрія Балоги” та “За майбутнє”. Натомість депутати від “Європейської Солідарності”, “Батьківщини” та “Рідного Закарпаття”, які до цього очолювали комісії, тепер залишилися без головування. Проєкт рішення вніс депутат “ОПЗЖ” Віктор Русин. Депутати говорили про порушення регламенту та незаконність прийняття.

Залишити відповідь