Історія з американським шарпеєм, про якого розповідала 128 окрема гірсько-штурмова бригада на початку березня, отримала несподіване продовження.

Звати Альма, я її так назвала, бо в дитинстві мала таку ж собаку, - Бійці Закарпатської 128-ї бригади розповіли про шарпея, який допомагає воїнам на передовій (ФОТО)

Про це розповідають на сторінці закарпатських захисників в соцмережі фейсбук.

“«Бойова собака» на передній лінії оборони викликала величезний резонанс (нею цікавилися й українські, і закордонні медіа), тому ми відшукали її власницю – військовослужбовицю одного з підрозділів бригади, солдата Наталку, котра зараз перебуває в зоні бойових дій.

«Це наша з чоловіком собака, їй чотири місяці, – розповіла Наталка. – Звати Альма, я її так назвала, бо в дитинстві мала таку ж собаку. Альма переважно з нами й уже призвичаїлася до простої солдатської їжі, бо собачий корм тут дуже важко знайти. Недавно вона трохи прихворіла – застудилася, і її довелося лікувати. Нам дуже допоміг замкомандира підрозділу, котрий часто бере собачку в тепле місце погрітися й шукає ліки, коли треба.

Ми всі дуже любимо Альму, з нею легше на передовій. Вона нагадує про життя в мирний час і є справжнім другом солдатів!»”, – йдеться в дописі.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь