В одне із міст Закарпаття приїхала знімальна група телеканалу СТБ та відомі екстрасенси країни – учасники проекту “Слідство ведуть екстрасенси”.  Як повідомляє у соцмережах закарпатський активіст Сергій Волошин (Sergiy Voloshin), приїхали вони у Виноградів.

Знані екстрасенси України приїхали на Закарпаття, аби розслідувати справу про вбивство Василя Гоблика, яка триває майже рік, - соцмережі

Експертами програми “Слідство ведуть екстрасенси” є переможці “Битви екстрасенсів” та фаворити минулих сезонів: Олена Курилова, Хаял Алекперов, Жанна Шулакова, Роман Латинін, Ілона Калдре та ін. Як зазначають на офіційному сайті телеканалу, експерти не змагаються між собою, а об’єднують свої зусилля, щоб допомогти людям.

Офіційної інформації про зйомки цього випуску на сайті телеканалу поки нема. Однак жителі Виноградова зазначають, що екстрасенси приїхали, аби розслідувати справу про зникнення та вбивство 29-річного жителя міста – Василя Гоблика.

Зазначимо, що Василь Гоблик зник безвісти за дивних обставин у травні 2020 року. Через кілька днів після зникнення стало відомо, що його жорстоко побили, вивезли і непритомного покинули на березі річки. У Виноградові впродовж майже року неодноразово були акції протесту, аби винуватці розповіли, де тіло Василя, а також щоб їх справедливо покарали. 

Залишити відповідь