Фото винуватця смертельної ДТП, яка трапилася поблизу Іршави і у якій загинув футболіст Мирослав Мудра 16 грудня, оприлюднила Олена Мудра родичка загиблого.

Знайомтесь — це винуватець смертельної п’яної ДТП поблизу Іршави 16.12.2020 року — Михайло Безуглий, 1994 року народження, із села Кам’янське на Іршавщині. Внаслідок вчиненої ним аварії трагічно загинув 30-річний Мирослав Мудра і ще двоє, 25-річний Ярослав Пойдин (зараз в комі) та 35-річний Юрій Козуб, зазнали важких травм.

Михайло Безуглий — вбив людину. Згідно офіційних даних Нацполіції перебуваючи п’яним за кермом (1,4 проміле), він здійснив невдалий маневр обгону, не зупиняючись виїхав на узбіччя, де наїхав на трьох пішоходів, один з яких загинув на місці.

Згідно наявної у мене інформації, винуватець ДТП в той вечір був без прав. Їх відібрала поліція за водіння автомобілем у нетверезому стані. Попри це водій продовжував сідати за кермо нетверезим. Авто, яким кермував винуватець смертельної автопригоди, належить його близьким родичам.

18 грудня водія взято під варту на 60 діб.

"Знайомтесь - це винуватець смертельної п'яної ДТП поблизу Іршави", - у мережі показали "вбивцю" закарпатського футболіста
"Знайомтесь - це винуватець смертельної п'яної ДТП поблизу Іршави", - у мережі показали "вбивцю" закарпатського футболіста

Цей запис має один коментар

  1. Вітя

    За яйця вішати таких поддонків

Залишити відповідь