Понад 40 волонтерів в Ужгороді вийшли на підбиття підсумків акції «Серце до серця». І цьогорічний фінальний день – став рекордним. За кілька годин волонтери зібрали понад 16 тисяч гривень. Ці кошти спрямують на закупівлю нового кардіологічного обладнання для обласної дитячої лікарні. Попередня необхідна сума – 800 тисяч гривень. Загалом цього року в усій області працювало понад 400 волонтерів. Закарпаття традиційно найактивніше долучається до благодійності в цьому проекті. Волонтери працювали у кожному регіоні краю. Акція тривала впродовж місяця – за цей час було проведено кілька десятків волонтерських акцій.

Марія  РУЩАК

координатор акції «Серце до серця» на Закарпатті

Там не вистачає холтерів, кардіографів, сподіваємося, що ми їх закупимо. Ще не знаю, яку суму точно ми зібрали – це буде відомо десь 15 травня, але маю надію, що не погану суму ми зібрали.  Ми вже третій рік поспіль на третьому місці по всій Україні, тому маємо надію підскочити трохи вище.

Марія  ГРИНЧУК

волонтер

Тут я саме через Всеукраїнську благодійну акцію. Я вперше вирішила до неї долучитися, мене цікавить волонтерство. Я щиро, від всього серця хочу допомогти діткам, які хворі.  Ця акція проходить вже не один рік. Я знаю, куди ідуть ці кошти. Я впевнена в цій акції, багато моїх знайомих долучилися до цієї акції.

Станіслав  БАБИЧ 

волонтер

Мені приємно. Коли людина кидає гроші – вона фактично віддає частинку себе.  Люди звісно бувають різні. До цього треба звикнути. Не всі завжи будуть відкриті. Є різні люди – хтось добрий, хтось поганий, але в житті так має бути.

Залишити відповідь