Протягом січня-жовтня 2017 року до Закарпатської обласної служби зайнятості звернулось 4,3 тисячі роботодавців, які подали відомості про 19,5 тисяч вільних вакансій, що більше ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до обласної служби зайнятості збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 7,5 %, а кількість вакансій на 4,4 %, інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Закарпатського ОЦЗ.

У службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.

За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби занятості, зросла на 1 % та становила 17 тисяч 702 особи. При цьому, 67,3 % з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 2,1 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-жовтні 2017 року за сприяння обласної служби зайнятості 2,5 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла на 48,4 % та становила 230 осіб.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 12,9 % (на 699 осіб) та становила 4,7 тисячі.

 

 

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Залишити відповідь