"Жорстокість цих дітей вражає. Ми бачили багато чого, але такої поведінки ні",- жорстокий вчинок дітей на Закарпатті, який сколихнув край

Жорстокий вчинок дітей сколихнув Закарпаття.

Днями в обласному центрі трапилась надзвичайна подія. На вулиці Гвардійській дівчата та хлопці від 6 до 8 років закатували до смерті кількох кошенят. Малолітні зробили це особливо жорстоким способом – переламали лапи та викололи очі.

Зоозахисники почали бити на сполох та підключили поліцію. Про це ми розповідали раніше.

Найбільше волонтери бояться, що справа не зрушить з місця. І з малолітніми кривдниками не буде проведена виховна робота.

Ми самі вистежили хто це зробив. Намагалися поспілкуватися з дітьми та їх батьками, як виявилось, вся родина неблагополучна і агресивно налаштована. Скоріш за все, тому таке і сталося. Батьки малолітніх катів на контакт не йдуть, і точно адекватно не пояснять своїм чадам, чому так робити не можна. На мою думку, це загроза для суспільства. Якщо сьогодні ці діти зробили таке, що від них чекати через пік, два?

Як розповідає волонтерка та зоозахисниця Альона Фрайтик, такого за роки роботи з тваринами ще не зустрічали.

“Жорстокість цих дітей вражає. Ми бачили багато чого, але такої поведінки ні. Зазвичай діти люблять маленьких тварин, особливо безневинних пухнастих кошенят. Бавляться з ними і забирають з вулиці додому. А тут все навпаки. Бездомних кошенят жорстоко вбили, повиколювавши очі та переламавши лапки. Одне кошеня, що вижило після таких «ігор» теж вже сьогодні померло. Ми не змогли його врятувати. З цієї ситуації думаю можна зробити прості висновки – з такими родинами терміново потрібно проводити соціальну роботу, а інакше притягувати до відповідальності. Бо це ненормально”.

Залишити відповідь