Під час захисту рідної країни загинув ще один Герой-закарпатець – Зозулич Сергій Сергійович. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомляє Оноківська громада.

Захисник України народився 5 червня 1989 року. Після повномасштабного вторгнення росії на українські землі пішов на війну, бажаючи захистити рідну землю від ворога.

Загинув Герой 8 грудня 2023 року у районі міста Купянськ Харківської області.

Орієнтовно о 12:30 завтра, у вівторок, 19 грудня 2023 року, кортеж з тілом загиблого рухатиметься автоколоною від магазину “Кефір” в селі Оноківці до будинку по вулиці Головна, 88, де проживав Герой.

У церкві Архістратига Божого Михаїла в селі Оноківці по вулиці Головній о 13-й годині відбудеться чин відспівування полеглого, а о 14:15 кортеж почне рух до нового кладовища в селі Оноківці, де і відбудеться поховання.

Жителів громади просять виявити шану та повагу до Героя та гідно провести його в останню земну путь.

Жахливі новини: Стало відомо про ще двох загиблих закарпатців (ФОТО)

До Королівської територіальної громади надійшла сумна звістка про загибель земляка – солдата Михайла Горича, мешканця села Теково. Про це інформує Берегівська районна військова адміністрація.

Жахливі новини: Стало відомо про ще двох загиблих закарпатців (ФОТО)

Як йдеться у повідомленні, 15 грудня 2023 року, під час виконання бойового завдання, Михайло Горич загинув внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої поблизу села Камʼянське Запорізької області.

Залишити відповідь