Про це на своїй сторінці повідомив Анатолій Полосков – голова Закарпатської ОДА

Завтра в Ужгороді відкриють найбільший шкільний басейн

“Пишемо історію водних видів спорту Закарпаття разом.
Радий повідомити, що завтра відбудеться довгоочікуване офіційне відкриття найбільшого шкільного басейну в обласному центрі.
Ініціативу реалізували у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» спільно з місцевою громадою.
Це черговий успішний приклад впровадження державної політики у напрямку всебічного розвитку молоді та спорту на регіональному рівні. Проєкт був важливим як для області, так і для громади зокрема. Саме тому з першого дня моєї роботи це питання було в пріоритеті.
Капітальний ремонт басейну Класичної гімназії передбачав виконання робіт з часткового перепланування приміщень, ремонту чаші басейну з влаштуванням нового покриття, заміну компенсаційного баку, технологічного обладнання, трубопроводів, сантехнічних приладів та електричних мереж, влаштування системи вентиляції та виконання оздоблювальних робіт.
Реалізація цього проєкту створила можливість 922 учням навчального закладу та іншим дітям міста займатися водними видами спорту, проводити змагання та оздоровлюватися в модернізованому басейні.
Запрошуємо представників ЗМІ, тренерів, плавців та всіх охочих на урочисте відкриття шкільного басейну Класичної гімназії, яке відбудеться 7 липня 2021 року о 10.00 годин в Ужгороді за адресою вул. 8 Березня, 44.
Все буде спорт друзі ✌🏻”, – повідомив Анатолій Полосков – голова Закарпатської ОДА

Залишити відповідь