Завтра, у парку Центральний триватиме турнір з петанку “Святий Мартин – 2019”.
З 11:00 на площі Кирила та Мефодія організовані тематичні фото-зона та гастро-локація (смажена гуска, печені яблука, каштани, мед, вино), працює інформаційна зона.
Студенти факультету готельно-ресторанної справи Мукачівського Державного Університету приготують «Рогалики Святого Мартина» – образ святого пов’язаний з милосердям, тому і метою даного заходу є збір благодійних внесків на допомогу нужденним.


10:30 Кафедральний Костел Святого Мартина – урочисте богослужіння до Дня Святого Мартина, парафіяльне прощання.
14:00 Квест-екскурсія для дітей «Під захистом Святого Мартина» в рамках програми «Знай рідне місто» (попередня реєстрації в інфо-точці з 11:00 до 13:30)
17:00 Кафедральний Костел Святого Мартина – урочисте богослужіння до Дня Святого Мартина.
18:00 Кафедральний Костел Святого Мартина –урочисте виконання “Меси G-dur” Франца Шуберта для солістів, хору та струного оркестру, в рамках проекту «MARTIN-MUSIC-FEST”.
Диригент – Олена Короленко
Солісти: Ганжерлі Мирослава, Канчій Василь, Халус Іштван
Камерний оркестр імені Яноша Ловотто.
Художній керівник- Янош Домбоварі (Шаторалйауйхей, Угорщина)
Мукачівський молодіжний хор.
Художній керівник – Ярослав Біличко
18:50 – Початок святкової ходи з ліхтариками (збір учасників біля міської Ратуші).
Завтра , о 19:00 біля пам’ятника Святому Матрину розпочнеться театралізоване дійство в рамках святкування Днів Святого Мартина. О 19:20 до містян має звернутись мер міста та нагородити призами дошкільні заклади. Також відбудеться відкриття першої бочки молодого вина та символічне окроплення землі вином для родючості в наступному році.
19:45 – Вогняне шоу від The Fire Life Theatre (м. Ужгород)

Залишити відповідь