3акарпатці активно обговорюють ймовірність масового тестуванн і в Україні, а зокрема і в області. Дехто вважає, що було б добре, аби всі люди мали можливість протестуватися, дехто ж переймається фінансуванням. Водночас деякі закарпатці виступають проти масового тестування, якщо таке буде. 

‘‘Воно хороше рішення, але чи готова наша медицина до реальної картини захворюваності? Протестують і що? За чиї кошти? Що далі? Хто готовий взяти на себе лікування цих людей, готові виплачувати компенсації хворим… чи як це має бути? (а за кордоном це так))) Ізолювати позитивно підтверджених… куди? Повна безглуздість… відмивання коштів більше нічого!!!! В нас маски не хочуть носити, а не те що на роботу перестануть ходити… люди виживають з останніх сил… тому, що надії на когось не має((( Без колективного імунітету, або вакцини нам цей вірус не побороти… лише зараз, на жаль, як в рулетці… кому повезе, кому ні…!!!! Краще б кошти спрямували на обладнання штучної вентиляції та приміщень…(((’’ – аргументувала свою думку Alka Gavrishko.

Також люди наводять і позитивні приклади масово тестування населення на коронавірус:

‘‘Китай після пандемії, Південна Корея, Тайвань і Австралія після безкоштовного і тотального тестування, не мають хворих на коронавірус’’ – написала Надія Тамбовцева.

Водночас відзначають і про можливості країни та зокрема 3акарпаття щодо проведення масового тестування:

‘‘А чи є можливість зробити це тестування? Є в наявності стільки лабораторій? Це перше. Друге. Якщо й не були хворі, то при тестуванні можна підхопити вірус. Нещодавно сама здавала ПЛР тест. В лабораторії повно людей. Маски, рукавички – ні, не чули’’ – обурилася Надія Лідер.

Разом з цим закарпатці переймаються і питанням фінансування:

‘‘А хто заплатить? Я не піду! Я вже заплатила один раз 1550 гривень.. Мені достатньо їх нововведень! За які ми платимо!!! Пішли на хуй! Суки!(я про депутатів)’’ – поділилась своїми емоціями Оксана Челепіс.

‘‘Добре, але тести мають бути безплатні оби всі люди мали змогу, а не лише ті шо мають гроші на тести’’ – додала Svetulya Kovach.

Натомість деякі люди вважають масове тестування населення лише відмиванням коштів, які можна направити на покращення стану медицини: 

‘‘Замість того, щоб топити мільярди в масове тестування, краще інвестувати в медицину – будувати лікарні, оновлювати медичне обладнання і саме головне, платити лікарям гідну зарплату. Масове тестування напівміра і аж ніяк не вихід. Сьогодні тест негативний, завтра навпаки, тим більше, що в країні немає стільки фахівців, щоб запустити таке масове тестування та й тести до 30% дають невірні результати’’ – висказався Дмитрий Староста.

Також люди кажуть, що краще тестуватись на антитіла, а ніж на наявність захворювання:

‘‘Масове тестування – це як пальцем в небо!!!!! Ліпше робити аналіз крові на присутність антитіл, якщо нема – тоді направлення на тест, бесплатно’’ – пропонує Лариса Ермолаева.

Дехто ж відзначає важливість обсервації:

‘‘Тільки абсолютна обсервація на 3 тижні( або місяць), зможе вирішити питання з пандемією, інакше – ніяк’’ – написала Ludmila Shkoba.

Джерело Голос Карпат

Залишити відповідь