Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) встановила нове епідемічне зонування в Україні з 24 серпня.

“Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00 годин 00 хвилин 24 серпня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування”, – написав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

‼️ Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

⚠️ З 0️⃣0️⃣ годин 0️⃣0️⃣ хвилин 2️⃣4️⃣ серпня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування.

🟠 до помаранчевої зони:
➡️
➡️ міста Ужгород та Чоп, Міжгірський, Перечинський, Тячівський та Ужгородський райони Закарпатської області;


Закарпаття поділили на помаранчеву та жовту зони: Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 24 серпня
Закарпаття поділили на помаранчеву та жовту зони: Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 24 серпня

Нагадаємо, новий поділ за карантинними обмеженнями діє з 1 серпня. Зелена зонапередбачає перебування в громадських будівлях у масках або респіраторах; проведення масових заходів за умови не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; роботу кінотеатрів із заповненістю на 50%, перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Для жовтої зони (+ обмеження зеленої) забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризово.

У помаранчевій зоні (+ обмеження жовтої) забороняється діяльність засобів розміщення (хостели, туристичні бази і т.д.), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін у дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів і не більш ніж 100 осіб.

У червоній зоні забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність закладів громадського харчування, ТРЦ, бізнес-центрів, магазинів.

Залишити відповідь