Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 22.06.2022р. №2022.3459 fup 2 стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів у кухонному посуді з Китаю (постачальник: NINGBO FUTURE HOUSEWARE CO., LTD., China; виробник: DAJAR Sp.z.o.o. Poland; трейдер: Dajar HOME&GARDEN SRL, Romania), що експортувався до України (отримувач: ТОВ ПОСУД-Текстиль БЦ, вул.Ярослава Мудрого,4 м. Біла церква, Київська обл., 09100).

ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! Просимо бути уважними та у разі виявлення даної продукції повідомляйте в Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області: вул. Минайська, 39а, м. Ужгород, Закарпатська область, 88015, тел.: (0312) 64-71-79.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Залишити відповідь