За рідну землю віддав своє життя 43-річний житель села Грушово.

ЗАКАРПАТЦІ ЖИВИМИ КОРИДОРАМИ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ДВОХ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ (ВІДЕО)

Сьогодні, 30 червня в селі Грушово в останню путь провели майстер-сержанта Зайцева Дмитра Миколайовича. Чоловік був уродженцем Херсонщини, але з 2002 року, з часу проходження строкової військової служби проживав на території військового містечка «Грушово».

Про прощання з Героєм у соцмережі Фейсбук повідомила Тячівська міська рада.

“Тячів живим коридором проводжає майстер-сержанта Зайцева Дмитра Миколайовича (с.Грушово) справжнього патріота України, незламного воїна, котрий боронив її суверенітет на сході з 2016 року, віддавши найдорожче — власне життя, в останню путь”, – зазначається в дописі.

В Ужгороді в останню путь провели українського бійця Костянтина Литвина (ВІДЕО)

Жорстока війна забрала життя захисника 21 червня. Віддав життя за Батьківщину воїн в боях під Сєвєродонецьком у селі Мирна Долина, обороняючи Україну від російських загарбників. Тоді агресор жорстоко обстрілював населений пункт. На площі Народній в Ужгороді прийшли рідні, друзі та небайдужі містяни віддати полеглому герою останню шану.Після початку повномасштабної війни полеглий герой не зміг залишатися осторонь і став на захист Батьківщини. До цього також служив – працював з документами. Ввечері підпрацьовував таксистом – хотів, щоб родина нічого не потребувала. Потім працював в медичному закладі. Коли ворог підступно напав 24 лютого, Костянтин Литвин пішов боронити Україну зі зброєю в руках. Жорстока війна продовжує забирати найкращих синів України – ворожий снаряд розірвався поруч з бійцем. Героя згадують як чудову людину та безстрашного воїна. В полеглого захисника залишилось 2 доньки, 24 річна Діана та 11-річна Наталія. Цього року бійцю виповнилося б 50. Щирі співчуття рідним! Вічна слава та пам’ять герою!

Залишити відповідь