У рамках відкриття інтеграційного хабу у Мукачеві заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський зустрівся із заступником Постійного представника Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Христофоросом Політісом та керівницею групи проектів з інклюзивного розвитку, відновлення та розбудови миру ПРООН Марією Гуцман.

Під час заходу Петро Добромільський зокрема подякував за допомогу ПРООН у рамках проекту «Посилення стійкості громад у регіонах України», сприяння у вирішенні гуманітарних викликів та плідну співпрацю координаторки ПРООН у Закарпатській області Есми Умерової з управлінням цифрового розвитку, цифрових трансформації і цифровізації Закарпатської ОВА.

Опісля представники ПРООН зустрілися з представниками місцевих та релокованих громадських організацій, благодійних фондів, розвиткових установ області, волонтерами та внутрішньо переміщеними особами. Під час зустрічі йшлося про інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у життя територіальних громад краю, економічні виклики, шляхи виходу з кризових ситуацій внаслідок повномасштабного вторгнення та перспективи подальшого розвитку області.

Під час дискусії Христофорос Політіс зазначив на унікальності та можливостях Закарпаття, відзначив особливу організованість жителів області й розповів про плани Програми розвитку ООН у напрямку допомоги Україні.

«Як і раніше ПРООН підтримуватиме Україну грантами, інвестиціями, зараз напрацьовуємо варіанти сприяння економічному відродженню вашої держави. Все це для того, аби мінімізувати вплив війни на всі сфери життя. Завдяки сьогоднішній зустрічі мені вдалося краще зрозуміти проблеми, які потребують нагального вирішення у регіоні, це дає можливість розставити нові акценти. Окрім цього дуже важливо, що всі присутні зосереджені на перспективах розвитку, шукають нові можливості і вже сьогодні думають, як реагувати на потенційні загрози у майбутньому», – резюмував Христофорос Політіс.

Залишити відповідь