Про це на своїй сторінці повідомив Полосков Анатолій:

Шановні голови батьківських рад, батьківських комітетів, шановні батьки!Шановні керівники закладів освіти!Шановні освітяни!‼️Ситуація з захворюваністю на COVID-19 суттєво погіршується.

З наступного тижня Закарпаття буде віднесено до жовтого рівня небезпеки.Що це буде означати для вас і для освітнього процесу?

☑️зможуть працювати лише ті заклади освіти, де вакциновано 80 або більше відсотків персоналу однією або двома дозами вакцини,

☑️заклади освіти, де вакциновано менше 80% персоналу, БУДУТЬ ЗАКРИТІ НА КАРАНТИН,

☑️діти з таких садочків і шкіл будуть вимушені знаходитися вдома,

☑️батьки будуть вимушені відмовлятися від роботи, тому що буде необхідно знаходитися вдома з дітьми,

☑️студенти будуть вимушені знаходитися вдома.Для того, щоб ви могли планувати свою діяльність з наступного тижня, прошу ознайомитися з інформацією в розрізі територіальних громад і всіх шкіл Закарпаття щодо кількості вакцинованого персоналу, дані станом на 13.09.2021 р.

Звертаю увагу на наступне:✔️на кожному фото може бути інформація про одну громаду або декілька

,✔️червоним кольором виділено школи, де менше 80% вакцинованих, і ці школи будуть закриті на карантин,

✔️жовтою заливкою відмічено школи, де більше 80% вакцинованих, і ці школи зможуть працювати в жовтій зоні.Ситуацію ще можна виправити, якщо працівники освіти з повною відповідальністю поставляться до свого обов’язку дбати про здоров’я дітей і забезпечувати безперервність освітнього процесу, і зроблять першу дозу щеплення на цьому тижні. В іншому випадку заклади освіти будуть зачинені, і освітній процес призупинений до досягнення встановленого рівня вакцинації. Інформацію про стан вакцинації в дитячих садочках буде надано завтра.Хочу подякувати всім освітянам і всім причетним до процесу вакцинації в тих громадах, де всі школи забезпечили більше 80% щеплень свого персоналу:

✅Великобийганська ТГ,

✅Великодобронська ТГ,

✅Колочавська ТГ,

✅Міжгірська ТГ,

✅Синевирська ТГ,

В Тячівській і Чопської громадах залишилося тільки по 1 школі з недосягнутим рівнем вакцинації.Разом з тим, в наступних громадах не забезпечено необхідного рівня вакцинації в жодній школі:

❌Бедевлянська ТГ,

❌Богданська ТГ,

❌Великобичківська ТГ,

❌Великолучківська ТГ,

❌Виноградівська ТГ,

❌Вишківська ТГ,

❌Вільховецька ТГ,

❌Горондівська ТГ,

❌Довжанська ТГ,

❌Дубівська ТГ,

❌Зарічанська ТГ,

❌Кам’янська ТГ,

❌Керецьківська ТГ,

❌Костринська ТГ,

❌Нелипінська ТГ,

❌Нересницька ТГ,

❌Оноківська ТГ,

❌Рахівська ТГ,

❌Солотвинська ТГ,

❌Усть-Чорнянська ТГ,

❌Ясінянська ТГ.

Після встановлення жовтого рівня небезпеки, всі без винятку школярі у вказаних громадах будуть знаходитися вдома замість того, щоб отримувати якісні знання в школах. Це неприпустимо!Закликаю всіх освітян, хто ще не зробив щеплення, прийняти правильне рішення, і вакцинуватися, щоб не позбавляти дітей права на освіту, а батьків – права на роботу.

Прим: Дані надано Департаментом освіти ОДА.Шукайте інформацію про свою школу на фото. Якщо не знайдете необхідної інформації, або побачите неточності, пишіть про це в коментарях.

Залишити відповідь