Європейське об’єднання територіального співробітництва ТИСА, учасником якого є Закарпатська обласна рада, отримало від Уряду Угорщини 915 млн. форинтів на будівництво сміттєсортувального заводу у селі Яноші Берегівського району.

Закарпаття отримало від Угорщини 915 млн форинтів на будівництво сміттєсортувального заводу

Про це під час наради з першим заступником голови облради Андрієм Шекетою та заступником директора ЄОТС ТИСА Юдітою Євчак повідомив голова обласної ради Володимир Чубірко, інформує Закарпатська обласна рада.

“Таким чином, згідно з Угодою, маємо всі кошти. Як бачите, Угорщина свою обіцянку виконала попри війну в Україні і економічну кризу в Європі. Зважаючи на припинення останнім часом фінансування багатьох європейських грантових програм, для нас це насправді великий успіх. Вже цього місяця ми готуємо дві розширені наради щодо плану дій за участі ОВА і всіх дотичних організацій. Наше завдання – реалізувати проєкт до кінця 2023 року, побудувати завод і запустити його в експлуатацію. Це буде перший сміттєпереробний завод на Закарпатті, який вирішить проблему 200 тисяч жителів і стане нашою візитівкою. Якщо все вдасться, зможемо так само працювати в інших громадах і таким чином нарешті вирішити болючу проблему зі сміттям”, — зауважив голова облради.

Закарпаття отримало від Угорщини 915 млн форинтів на будівництво сміттєсортувального заводу

Залишити відповідь