У регіон надійшли 224 обігрівачі різної потужності, одяг та продукти харчування.
Усе це сьогодні передав американський бізнесмен, колишній Надзвичайний і Повноважний Посол США у Фінляндії Ерл Ірвінг Мак під час зустрічі із Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОДА та очільником Берегівської РВА Віталієм Матієм.
Вантаж доставили в БО «Берегівська районна Мальтійська служба допомоги». Далі цю допомогу спрямують у центри розміщення вимушених переселенців та заклади освіти не лише нашого краю, а й в інші регіони України.
«Хоча зараз ситуація в енергосистемі країни стабілізувалася, але ми маємо бути готові до будь-яких викликів. Тому генератори, обігрівачі та речі першої необхідності, котрі нині отримали від партнерів, дуже потрібні для наших людей. Підтримка від партнерів сьогодні неоціненна для нас», – наголосив заступник голови Закарпатської ОВА.
Раніше американські благодійники в межах місії «Обігріти Україну» вже передавали гуманітарну допомогу у вигляді обладнання – 100 генераторів та 200 обігрівачів, які розподіляють відповідно до потреб вразливих категорій населення.

Залишити відповідь