Боронячи нашу країну від російських загарбників, загинули уродженець села Малий Раковець Хустського району сержант Іван Огняник та житель села Росішка Рахівського району Юрій Ткачук.

Про загибель Івана Огняника повідомила його сестра Marina Tsogla. Військовий служив командиром мотопіхотного відділення — командиром машини мотопіхотного взводу, мотопіхотної роти, мотопіхотного батальйону А1556. Своє життя Іван віддав у боях за Донецьку область.

Закарпаття на війні втратило ще чотирьох Героїв (ФОТО)

Знайомі згадують Івана як справжнього патріота нашої держави та надзвичайно добру людину.

“Ваня пішов добровольцем у перші дні війни, жодного разу не був у відпустці, був дуже вмотивованим на перемогу, на те що ми з вами будемо жити у вільній країні”, — згадує сусідка і знайома родини Огняників Юлія Вовк.

Останнім часом чоловік проживав у передмісті Києва, у селі Софіївська Борщагівка, куди перебрався разом з родиною. Вдома на Івана чекала дружина Вікторія та двоє доньок. Сьогодні, 14 вересня, військовому могло б виповнитися 35 років.

Закарпаття на війні втратило ще чотирьох Героїв (ФОТО)
Фото: Facebook/Юлія Вовк

Найближчим часом тіло Івана Огняника мають привезти на батьківщину — у Малий Раковець, де його й поховають. Односельчан просять зустріти його тіло з шаною — вийти на вулицю з квітами, прапорцями, стрічками чи лампадками.

Про загибель жителя Росішки Юрія Ткачука повідомив заступник голови Рахівської районної ради Іван Копич.

“На жаль, помер наш односельчанин мобілізований Юрій Юрійович ТКАЧУК. Виражаємо співчуття матері, родичам, близьким та друзям покійного Юрія”, — написав він у Фейсбуці.

Закарпаття на війні втратило ще чотирьох Героїв (ФОТО)

Прощання з Юрієм відбудеться сьогодні, 14 вересня. Чин похорону розпочнеться о 15:00 год (1 місцевого). Військового поховають на цвинтарі в урочищі Лаз.

Одна за одною приходять трагічні звістки із зони бойових дій. Громада Ужгородського району знову в скорботі та у відчаї.

У бою за Україну полягли двоє братів із села Тур’я Бистра – Сергій Грегор 17.11.1981 р.н. та Віталій Грегор 30.04.1986 р.н.

Повідомляється, що Сергій загинув у героїчному бою під Херсоном, Віталій загинув – під Донецьком.

Траурний кортеж із тілами двох рідних братів-Героїв, які полягли у бою за свободу і незалежність України с. Тур’я Бистра зустрічатиме у суботу 17 вересня.

Закарпатців просять приєднатися та вшанувати пам’ять про Героїв, які без роздумів стали на захист України та нашого майбутнього.

Про дату та час прощання буде повідомлено додатково.

Закарпаття на війні втратило ще чотирьох Героїв (ФОТО)
Сергій Грегор
Закарпаття на війні втратило ще чотирьох Героїв (ФОТО)
Віталій Грегор

Залишити відповідь