Реконструкцію діючих і відкриття нових пунктів пропуску на кордоні зі Словаччиною обговорили Анатолій Полосков і Павол Паніс.

Закарпаття: На КПП з’являться велодоріжка й електронна черга

Реконструкція діючих і відкриття нових пунктів пропуску на кордоні зі Словаччиною, зокрема, облаштування велосипедної доріжки на КПП «Ужгород» й реалізація пілотного проекту «Електронна черга перетину кордону» — ці та інші актуальні питання двосторонньої співпраці обговорили голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков і генеральний консул Словацької Республіки в місті Ужгороді Павол Паніс.

Також на зустрічі йшлося і про спільні транскордонні проекти в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейський інструмент сусідства та партнерства (ЄІСП) «Угорщина — Словаччина — Румунія — Україна» (2021—2027 рр.). Окремо говорили і про відновлення вже з літа роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород». 

«Між Україною і Словаччиною дуже тісні стосунки та хороша співпраця, і нам є над чим працювати далі. Є багато спільних завдань та нових пропозицій, і все починається із обговорення та першого кроку. Тому такі зустрічі між нами є запорукою добрих потрібних справ для наших країн», — підсумував очільник Закарпаття. 

Анатолій Полосков та Павол Паніс домовилися за два тижні знову зустрітися, аби продовжити втілювати реальні кроки спільної співпраці.

Ужгород.

На знімку: голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков  (ліворуч) і генеральний консул Словацької Республіки в місті Ужгороді Павол Паніс.

Фото прес-служби ОДА. 

Залишити відповідь