Відсьогодні Закарпатська область буде всебічно опікуватися відновленням Тягинської територіальної громади Херсонської області. Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита.

Ця громада розташована на лінії зіткнення з ворогом на лівому березі Дніпра. Понад 2 тисячі домогосподарств і майже 6 тисяч людей перебувають у надважких умовах та потребують нашої допомоги й підтримки. 

Наразі Закарпатська ОВА, обласна рада, всі районні військові адміністрації та територіальні громади краю почали збирати гуманітарну допомогу для забезпечення першочергових потреб жителів Тягинської громади.

Крім того, в ОВА розробляють програми психоемоційного відновлення і реабілітації в курортно-рекреаційних точках Закарпаття. 

“Ми провели перемовини з нашими закордонними партнерами та готуємо трансфер для місцевих дітей з матерями на відпочинок і короткострокове перебування в найкращих умовах. Наші закордонні партнери та регіони-побратими також вирішили приєднатися і вже формують гуманітарні вантажі для Тягинської громади Херсонщини”, — додав Микита.

Залишити відповідь