Через погіршення епідемічної ситуації щодо поширення COVID-19 відбулося засідання регіональної комісії ТЕБ та НС під головуванням Анатолія Полоскова.

‼️Область стала антилідером по рівню смертності серед хворих із підтвердженим діагнозом COVID-19.

‼️На минулому тижні померли 42 людини від ускладнень коронавірусної хвороби, що на 133 % більше, ніж за попередній аналогічний період.

‼️Найбільше за тиждень зареєстровано летальних випадків у Рахівському (15) Тячівському (8), Виноградівському (5), Хустському (4) районах та місті Ужгород (6).

‼️Різке збільшення показника захворюваності реєструється у колишніх Виноградівському (+40%), Іршавському (+48%), Берегівському (+52%) районах.

‼️Уже п’ятий день поспіль показник завантаженості ліжок, що виділені для госпіталізації хворих з COVID-19, перевищує 50 відсотків – є необхідність подальшого розгортання ліжкового фонду.

‼️Голова Закарпатської ОДА наголосив на необхідності запровадження заходів щодо стабілізації ситуації, щоб не допустити колапсу медичної системи в області.

‼️Комісія зокрема вирішила:❗Збільшити кількість ліжок у медзакладах, де лікують хворих на коронаровірус SARS-CoV-2 до 2008 ліжок(наразі є 1885 ліжок), з яких 141 ліжко – інтенсивної терапії.

❗Забезпечити оснащення щонайменше 80 відсотків визначеного ліжкового фонду для госпіталізації хворих на СОVID-19 матеріально-технічним обладнанням для постачання кисню в палатах (централізовано та/чи кисневими концентраторами).➡️Владі на місцях забезпечити дотримання посилених протиепідемічних вимог, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (зі змінами та доповненнями).

➡️Керівникам робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, райдержадміністраціям, міським, селищним, сільським територіальним громадам систематично поглиблено аналізувати причини погіршення епідемічної ситуації щодо коронавірусної хвороби.

▪️Налагодити жорсткий контроль за дотриманням вимог протиепідемічних та карантинних заходів, особливо щодо перебування в громадських будинках і спорудах, без засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

▪️Забезпечити в повному обсязі проведення карантинних та дезінфекційних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

➡️Головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області, головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, управлінню Укртрансбезпеки у Закарпатській області, райдержадміністраціям спільно з органам місцевого самоврядування

▪️ посилити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів.

▪️Продовжити контроль за виконанням правил пасажирських перевезень у громадському транспорті, а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування.

▪️Забезпечити належний контроль за дотриманням особами, які перебувають на самоізоляції, взятих зобов’язань щодо постійного перебування у визначеному ними місці самоізоляції, утримування від контакту з іншими особами, в тому числі з використанням електронного сервісу „Вдома” Єдиного державного веб-порталу.

Закарпаття антилідер по рівню смертності серед хворих із підтвердженим діагнозом COVID-19: Назвали райони де смертність найбільша

Закарпатська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь