4 конфісковані автівки передали на потреби організацій, які опікуються військовими. В Ужгороді Міністр юстиції, Павло Петренко, вручив ключі представникам Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський», Благодійним фондам «Допомога учасникам АТО Закарпаття», «Об’єднані війною» та «Земля».

За словами Павла Петренка, таку ініціативу започаткували ще у 2014-му році. Авто вилучені у власників, які намагалися ввезти їх до України з порушенням закону. Машини технічно справні і готові до експлуатації.

Павло ПЕТРЕНКО, Міністр юстиції України

Протягом цих 5 років ми щороку ми передаємо автомобілі і ті речі. Які потребують наші Збройні Сили. Тільки в минулому році ми передали 72 автомобілі Збройним Силам і волонтерським організаціям. А в цьому році, за перше півріччя уже 82 автомобілі з урахуванням сьогоднішніх 4-х.

Представники благодійного фонду «Допомога учасникам АТО Закарпаття» сприяють працевлаштуванню військових та отриманням ними пільг. Для роботи їм вкрай необхідний власний транспорт, досі їздили на громадському.

Іван УДУД, голова БФ «Допомога учасникам АТО Закарпаття»

Сідали на маршрутках і багато часу тратили конкретно і багато часу тратили, щоб добратись до конкретного місця.

У даному випадку ця машина буде використовуватися конкретно для надання допомоги демобілізованим ветеранам. У часності особам із ознаками інвалідності внаслідок війни.

Усі автівки на іноземній реєстрації. Новим власникам їх доведеться розмитнювати. Однак за спрощеною процедурою: без сплати мит. Джерело

Залишити відповідь