На митному посту «Тиса» закарпатські митники вилучили одразу три іномарки, загальною орієнтовною вартістю 1,2 млн грн, через підроблені документи.

Порушником виявився сам перевізник, 43-річний гр.Грузії, який ввозив на митну територію України спеціалізованим напівпричепом 8 б/в легкових транспортних засобів. Під час митних формальностей водій надав товаросупровідні документи на імпорт автомобілів для комерційного призначення.

Під час ретельної перевірки документів у митників виникли сумніви щодо автентичності довіреностей, виданих приватним нотаріусом на кілька легковиків різних марок. Тож, митниця звернулася з офіційним запитом до нотаріальної контори для підтвердження або спростування даного факту.

Відповідь не забарилася: в ній чітко зазначалося, що дані довіреності нотаріус не посвідчувала, відповідно і не надавала.

Таким чином, відносно гр.Грузії, який надав митниці фальшиві довіреності, складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Автомобілі марок: «Ford Edge», «Volkswagen Golf», «Hundai Tucson», загальною орієнтовною вартістю 1,2 млн грн, вилучено до рішення суду. Остаточну вартість іномарок встановить спеціаліст-експерт.

Залишити відповідь