Про травмованого підлітка в лісі поблизу села Руське Поле на Тячівщині медиків повідомили його друзі.

Як зазначають в Закарпатському обласному центрі екстреної меддопомоги, підліток займався велофрістайлом і стрибав із трампліна разом з друзями. Однак, хлопець невдало загальмував і впав з велосипеда.

Після виклику медиків, травмований велосипедист залишився із двома друзями у лісі, а інші двоє дітей пішли назустріч «швидкій», щоб показати дорогу.

Санітарне авто медики залишили біля останнього будинку села і далі попрямували пішки. Довелось йти бездоріжжям полем, лісом та горами близько 50 хвилин. 12-річний підліток очікував медиків сидячі на пенькові і скаржився на біль у верхній частині грудей.

Після знеболення та огляду хлопчику наклали фіксуючу пов’язку Дезо і попрямували до «швидкої». На щастя, із села виїхали назустріч місцеві мешканці на позашляховику і дитину разом з медиками доставили до санітарного авто. Відтак, вже «швидкою», 12-річний підліток був доставлений до Тячівської районної лікарні, де рентген підтвердив перелом ключиці.

“Такі піші «прогулянки» до місця проживання пацієнтів у нас звична справа. Дуже багато таких викликів в Лази та Вільхівці, – розповідає фельдшер Олеся ПЕЛЕХ. Добре коли гарна суха погода, а от коли сніг, дощ, то інколи виїзд на виклик перетворюється у справжній квест”.

Закарпатські медики йшли через поля і ліс годину пішки, щоб допомогти травмованому хлопчику

Залишити відповідь