У Сваляві пізно ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки автомобіль марки «ВАЗ-2114», який виконував незрозумілі маневри.  За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили 1,5 проміле алкоголю. На  правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування.

У Виноградові вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили   автомобіль марки «Volkswagen Тrаnsрorter» під керуванням жителя села Онок Виноградівського району, який не був пристебнутий паском безпеки. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, в лікарні у нього виявили 1,5 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Новоселиця Міжгірського району правоохоронці зупинили вночі автомобіль марки «ВАЗ-2101», на якому не працювала одна фара. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який керував без водійського посвідчення. Водія доставили до лікарні, але від проходження медосвідування він відмовився. На підставі візуального висновку лікаря правоохоронці склали на водія адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння та відсторонили його від керування.

У Тячеві працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований мотоцикл марки «Hоndа Dіо», яким керував без водійського посвідчення житель Тересви. Водій був у стані алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника в присутності двох свідків склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області   

 

Залишити відповідь