5 жовтня, депутати обласної ради від фракції “Відродження” на засіданні обговорили нагальні питання та вирішили ініціювати скликання позачергової сесії Закарпатської обласної ради задля якнайшвидшого вирішення питання миру на Сході України.

Про це повідомляють закарпатські ЗМІ, зорієнтовані на кума президента Росії В.Путіна Віктора Медведчука.

Зокрема, як йдеться у повідомленні, “питання стосуватиметься підтримки Президентського плану врегулювання ситуації на Донбасі, – йдеться у заяві. Це дозволить розблокувати багатосторонні міжнародні зустрічі у Нормандському форматі, які, як вважають у фракції, зможуть покласти край протистоянню на Східних рубежах країни та розпочати рух у напрямку миру”.

До фракції “Відродження” в Закарпатській облраді входять колишні “регіонали” і українофоби на взірець ексочільника міліції Закарпаття часів президентства В.Януковича Віктора Русина та представника інтересів Віктора Медведчука на Закарпатті Івана Чубирка.

На заяву “відродженців” відреагував голова Закарпатської організації ПП “Національний Корпус”, лідер молодіжного руху «Авангард» оман Усенко: “Стало відомо, що сьогодні відбувся «сходяк» відродженців де вони вирішили підримати «мирний план» здачі України. Для цього вони збираються зібрати позачергову сесію.

Під час зустрічі Голови Закарпатської обласної ради з представниками патріотичних сил та атошників нам надали відповідь, що наші вимоги зібрати позачергову сесію для звернення обл.ради проти капітуляції неприємлимі до поки не буде повного тексту «угод». Інакше він не зможе зібрати кворум за відсутністю предмету обговорення.

Отже повідомляю, якщо відбудеться позачергова сесія облради з ініціативи цих «регіоналів» із закликом підтримати «мирне» захоплення Донбасу за формулою Штанмайера, ми переходимо до активої фази боротьби”. Джерело: Закарпаття онлайн.

Залишити відповідь