Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча: топ-10 на Кубку світу та «бронза» на Кубку Європи

Після невеликої перерви сноубордистки повернулися на сніг, аби продовжити боротьбу за нагороди на престижних міжнародних змаганнях.

10 січня в австрійському Бад Гаштайні відбувся четвертий етап Кубка світу зі сноубордингу (дисципліна – паралельний слалом). Титулована закарпатська спортсменка – Аннамарі Данча – добре підготувалася до цих стартів і зуміла продемонструвати свої найкращі якості. Успішно подолавши кваліфікаційний відбір, вона пройшла до фіналу. У вирішальному заїзді Аннамарі Данча показала хороший час і посіла високе шосте місце. До слова, це найвищий показник закарпатки на Кубку світу в сезоні 2022/23.

«Ми задоволені. Загалом це кращий результат спортсменки в кар’єрі в паралельному слаломі на етапах Кубка світу. Рія поступово набирає очки, наразі вона займає 9-ту позицію в загальному заліку Кубка світу в дисципліні паралельний слалом, що не може не радувати нас перед чемпіонатом світу», – сказав головний тренер збірної команди України зі сноубордингу Валерій Белінський.

За чотири дні після цього, 14 січня, Аннамарі Данча виступила на п’ятому етапі Кубка світу в Скуолі (Швейцарія). У паралельному гігантському слаломі ужгородська сноубордистка продемонструвала 19-й час.

А вже 15 січня наша спортсменка взяла участь у Кубку Європи (дисципліна – паралельний слалом), який проводився в італійському Аллеге. У кваліфікації Аннамарі була першою, а у фіналі посіла третє місце й була нагороджена бронзовою медаллю. І це все, незважаючи на щільний графік.

Сподіваємося, що це досягнення додасть упевненості закарпатській сноубордистці й вона зуміє піднятися на п’єдестал пошани і на Кубку світу.

Олег МИКИТА“Карпатський об’єктив”

Залишити відповідь