Практично щодня в краї стаються крадіжки приватного майна громадян з осель, автомобілів, крамниць, офісів тощо. Тож поліція застерігає закарпатців і гостей краю, аби були обережними й подбали про надійний захист свого майна.

Майнові злочини, в першу чергу крадіжки, залишаються найбільш чисельними видами кримінальних правопорушень. Лише за вчорашню добу 2 лютого маємо кілька нових повідомлень.

Так, житель Мукачева повідомив про те, що з його автомобіля викрали грошові кошти в сумі 50 тисяч гривень. Невідомий крадій вибрав момент, коли водій зайшов у магазин, необачно залишивши гроші в салоні авто. Зі слів власника, останні дні на машині була несправною захисна сигналізація, тож міг не спрацювати центральний замок, і двері залишились відчиненими.

У поліцію Тячева надійшло повідомлення про крадіжку з місцевої аптеки. Поліція встановила, що вночі невідома особа шляхом відважування дверей проникла до приміщення приватної аптеки, звідки викрала кавоварку, відеореєстратор та гроші в сумі 2000 гривень.

Маємо дві крадіжки з будинків у Мукачеві та в Мукачівському районі. До оселі мукачівця, де саме нікого не було вдома, невідома особа проникла шляхом віджиму вікна на гаражі, звідти зайшла до хати, де викрала гроші й золоті вироби.
Аналогічним шляхом – через пошкодження вікна, невідомий зловмисник проник в оселю жительки с.Ракошино Мукачівського району, звідки викрав гроші, ноутбук і золоті вироби.

В усіх цих випадках поліція розпочала кримінальні провадження, крадіїв розшукують.

Водночас правоохоронці радять громадянам дбайливіше ставитися до захисту свого майна. Потурбуйтесь про надійні системи захисту на своїх помешканнях, автомобілях, магазинах. Варто також встановити системи відеонагляду за будинками та крамницями, які зазвичай відлякують потенційних крадіїв. І головне – не залишайте без нагляду вдома й особливо в автомобілях значні суми грошей та матеріальні цінності.

Якщо ж ви все-таки стали жертвою крадіїв, відразу ж звертайтеся в поліцію.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області

Залишити відповідь