Думаю, що закарпатці щиро “віддячать” своїм депутатам та політичним силам, до яких ті входять, за таку «турботу» та «покращення вже сьогодні» в стилі, прости Господи, Януковича.

Особливо цікавлять, як голосували мажоритарники, оскільки ті, на відміну від списочників, мали б знати, що таке безпосередня робота з людьми. Нещодавно я публічно всіх їх закликав висловити власну позицію щодо укрупнення районів. Сьогодні вони висловили цю позицію в сесійній залі (або мудро промовчали).

Ось, наприклад, «слуга народу» Михайло Лаба — проголосував за знищення тих районів, які входять в його виборчий округ. То виникає питання: кого він зараз представляє у Верховній раді як депутат? І чим від думав, коли голосував, невже своєю лівою лабою?)) Може треба бути послідовним до кінця і здати депутатський мандат?

Або, приміром, Роберт Горват — проголосував за знищення свого рідного Перечинського району, а також за входження обласного центру — Ужгорода (від якого, власне, і балотувався) — до новостворюваного Ужгородського району. Ну що це за ідіотизм?

За Василя Петьовку, який теж вчергове підлабузницьки підтримав «слуг»,краще вже нічого не казатиму; єдине, що зауважу для всіх, кому ці «слуги» щось пообіцяли за лояльність — вас обов’язково кинуть, запам’ятайте мої слова…

До речі, панове Горват, Петьовка та деякі інші нардепи активно просувають об’єднання «Рідне Закарпаття», через яке намагатимуться проштовхнути до місцевих рад своїх людей. Виходячи з їх голосувань зі знищення закарпатських районів (яке в подальшому призведе і до знищення області), треба було назвати своє об’єднання «Домовина Закарпаття» — адже перший серйозний цвях в існування області вони вже вбили.

Залишити відповідь