Справа в тому, що йому захотілося в туалет і він, як і вдома, вирішив навідатися до першого-ліпшого закладу, що трапився йому на шляху.

Утім у ресторані до вбиральні його не пустили – потрібно було спершу щось замовити. Це дуже не сподобалося 34-річному чоловікові. Аби помститись, він замовив собі напій, а далі “підірвав” ресторан гучним вигуком: “Аллах Акбар!” Це було перше, що прийшло йому в голову.

Однак чехи сприйняли клич, що в перекладі на українську означає “Бог великий”, як попередження про теракт, адже так вигукують ісламські терористи… і негайно викликали правоохоронців.

Інцидент трапився в ресторані на вулиці Хавличкова в Празі і про нього написали усі чеські видання.

До закладу увійшов незнайомець і вимагав пустити його до сортиру. Чоловіка попередили, що туалет призначений тільки для гостей закладу. Тоді він замовив напій і вигукнув: “Аллах Акбар!” перед 10 відвідувачами. Деякі з гостей злякалися і відразу вийшли з ресторану, – заявила прес-секретарка празької поліції Ірена Сейфертова.

До закладу увійшов незнайомець і вимагав пустити його до сортиру. Чоловіка попередили, що туалет призначений тільки для гостей закладу. Тоді він замовив напій і вигукнув: “Аллах Акбар!” перед 10 відвідувачами. Деякі з гостей злякалися і відразу вийшли з ресторану, – заявила прес-секретарка празької поліції Ірена Сейфертова.

За словами слідчих, п’яний чоловік не робив ніяких спроб вбивства. Утім його доставили до відділку для проведення слідчих дій. У його крові було виявлено 2, 75 проміле алкоголю.

Витівка для закарпатця, на щастя, закінчилась не арештом, а лише штрафом.

Утім більше так жартувати. скоріш за все, він не буде.

Залишити відповідь