37-річний воїн загинув 9 березня, виконуючи бойове завдання по захисту м. Ізюм.

Як повідомляють в Чопській міськраді, прощання з полеглим Героєм Олійником Олександром Володимировичем відбудеться в суботу, 26 листопада, о 11:50 год. у будинку ритуальних послуг на міському кладовищі.

“Усіх небайдужих громадян просимо долучитися до гідного вшанування загиблого Воїна”, повідомляють на Facebook-сторінці Чопської міськради.

26 листопада, об 11:50 год. у будинку ритуальних послуг на міському кладовищі відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Олійником Олександром Володимировичем. Усіх небайдужих громадян просимо долучитися до гідного вшанування загиблого Воїна. Олійник Олександр Володимирович народився 17 вересня 1985 року в м. Лисичанську Луганської області. У 2000 році закінчив школу та вступив до хімічного технікуму, який закінчив у 2003 році. Після чого пішов працювати і заочно навчався у Луганському університеті. У 2017 році Олександр навчався у Національній поліцейській академії, а потім працював у поліції. У 2019 році пішов служити до Збройних сил України. 9 березня 2022 року, виконуючи бойове завдання по захисту м. Ізюм, Олександр загинув. У Олександра Олійника залишилися дружина та доньки, батьки та брат. Світла пам’ять Воїну, який віддав життя за Україну, за її свободу!

Загинув 9 березня: Сьогодні закарпатці проведуть в останню путь загиблого Героя (ФОТО. ДАНІ)

Залишити відповідь