У соцмережі Фейсбук просять про допомогу в розшуку Габріелли Яцкович. Останній раз її бачили 30 грудня 2021 року районі вул. Капушанської в Ужгороді, ближче до Нового району.

Загадкове зникнення дівчини на Закарпатті: Невідомі надсилають повідомлення від імені зниклої (ПОДРОБИЦІ)

Як зазначається в дописі користувача Anastasiia Petyurenko, 30 грудня з Вайберу Габріелли написали її керівнику, мовляв, вона має поїхати в Угорщину до своєї тітки. Нібито, тітка важко захворіла і їй потрібен догляд. Водночас, з її номеру Viber було написано тітці, що вона їде в Єгипет на 14 днів.

“До 05.01.22 з номеру Габріелли по Viber її друзі/знайомі, переписувались з нею, запрошували в гості. На що з номеру Габріелли надходили короткі відповіді (нехарактерні для неї), що вона на відпочинку в Єгипті. І фото надсилала без себе. З коментарів попередніх 2-х постів, стало зрозуміло, що фото фальшиві (скачані з Інтернету зі статей 2019 року).

Вчора звернулись в поліцію. Впевнена, вони роблять усе можливе. Проте, також просимо небайдужих уважно розгледіти фото та повідомити, бодай, якісь подробиці або свідчення (або в приватні повідомлення, або на 102)”, – йдеться в повідомленні.

Першому.com.ua у поліції підтвердили той факт, що надійшла заява про зникнення жінки.

Загадкове зникнення дівчини на Закарпатті: Невідомі надсилають повідомлення від імені зниклої (ПОДРОБИЦІ)

Залишити відповідь