Фатальне вбивство 42-річного чоловіка одним ударом в груди. В Новому Давидкові на Мукачівщині під час застілля між трьома товаришами виник конфлікт, внаслідок якого один з них вхопив ніж і вдарив іншого. Поранений одразу кинувся до сусідів по допомогу, але не дочекавшись помер посеред вулиці.


Родичі загиблого кажуть, він проживав сам та був неконфліктний, тому до тепер не можуть оговтатись від його трагічної загибелі. Про кривавий інцидент дізналися від сусідів та відразу примчали на місце події.

вбивство, Давидково, подробиці, фатальний удар

Пані Тетяна каже, впевнена у причетності до вбивства одного з товаришів застілля, позаяк саме його відбитки знайшли на знарядді вбивства, яке той викинув по дорозі до своєї оселі.

Підозрюваному у вбивстві обрали міру запобіжного заходу – домашній арешт, каже брат загиблого. І з такою ухвалою суду від не згідний.

вбивство, Давидково, подробиці, фатальний удар

Як розповіли родичі загиблого, свою причетність до злочину як підозрюваний так і його близькі навідріз заперечують. Ми вирішили поспілкуватися з членами родини і з самим підозрюваним, втім усі спроби були марними.

Рідні загиблого звернулися до адвоката, аби той допоміг розібратися у справі та домогтися справедливого рішення суду.

В Управлінні нацполіції Закарпаття кажуть, встановили особу, причетну до злочину та оголосили підозру. Наразі триває досудове розслідування та з’ясування всіх обставин справи.

А потерпілі подали апеляційну заяву, аби домогтися зміни запобіжного заходу, позаяк впевнені у винуватості підозрюваного.

Детальнішу про це дивіться у нашому сюжеті:

Залишити відповідь