Також прикордонники за тиждень припинили спроби незаконного переміщення через кордон 39 одиниць холодної зброї, 300 пігулок та 700 ампул наркотичної і психотропної дії, а також 648 упаковок медичних препаратів виробництва рф.

Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби, минулого тижня за спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 96 правопорушників. Незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску намагалися 19 осіб. Ще 77 спробували потрапити до сусідніх країн поза діючими пунктами перетину. Порушникам загрожує штраф до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

За тиждень прикордонники затримали майже сотню порушників та контрабанди на 13 млн

Також за тиждень інспекторами в пунктах пропуску викрито 31 спробу використання документів з ознаками підроблення (довідок, посвідчень, свідоцтв про народження тощо) і підроблених відміток у документах. У їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Ще 276 осіб отримали відмову у пропуску через державний кордон через відсутність законних підстав.

За тиждень прикордонники затримали майже сотню порушників та контрабанди на 13 млн

Також охоронці кордону виявили 3 транспортних засоби, які експлуатувалися з порушенням чинного законодавства. Спільно з представниками митниці запобігли незаконному переміщенню через кордон товарів і предметів на суму понад 5,5 мільйона гривень.

До слова, вдруге, з початку лютого, на кордоні з Польщею було припинено спробу незаконного ввезення до України великої суми готівкової гривні. Цього разу партію коштів у сумі понад 7 мільйонів гривень намагалися перевезти через пункт пропуску «Угринів».

За тиждень прикордонники затримали майже сотню порушників та контрабанди на 13 млн

Залишити відповідь