У зв’язку з погіршенням ситуації щодо захворюваності на коронавірус половина провінцій країни переходить у “червону” зону карантину.

З понеділка половина італійських регіонів переходять у “червону” зону карантину, на великодні свята влада запроваджує локдаун. Про це в п’ятницю, 12 березня, повідомило видання Corriere della Sera з посиланням на МОЗ країни.

Так, у зв’язку з погіршенням ситуації щодо захворюваності на коронавірус МОЗ Італії оприлюднило нову карту зонування країни. Відповідно до неї, “червоними” будуть провінції Ломбардія, Больцано, Тренто, Базіліката, Кампанія, Емілія-Романья, Фріулі-Венеція-Джулія, Лаціо, П’ємонт, Венето і Марке. Решта регіонів відносяться до “помаранчевої” зони, за винятком острова Сардинія, який залишається “білим”.

 За розпорядженням прем’єр-міністра Маріо Драгі, у “червоних” провінціях повинні бути закриті всі торгові точки (крім аптек і продуктових магазинів) й освітні установи, діє заборона на пересування без особливої ​​необхідності. Крім того, влада оголосила про введення локдауну на 3-5 квітня по всій країні. 

Напередодні в Італії зафіксовано 26 824 нових випадки зараження на COVID-19 і 380 смертей серед інфікованих. За даними видання, подібні показники реєстрували в кінці листопада – на спаді другої хвилі епідемії.

Залишити відповідь