Проєкт реконструкції приймальних відділень області реалізується на Закарпатті у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У Хустській районній лікарні завершився капітальний ремонт з переплануванням приймального та дитячого відділень під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.

«З Державного бюджету на це виділили 8 млн. грн. Ще частину коштів виділили з місцевого бюджету.

Вдалося відновити не лише приміщення всередині, а й прилеглу територію», – зазначив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Дату відкриття приймального відділення лікарні повідомимо згодом."З Державного бюджету на це виділили 8 млн. грн. Ще частину коштів виділили з місцевого бюджету", - На Хустщині відкриють оновлене приймальне відділення районної лікарні"З Державного бюджету на це виділили 8 млн. грн. Ще частину коштів виділили з місцевого бюджету", - На Хустщині відкриють оновлене приймальне відділення районної лікарні"З Державного бюджету на це виділили 8 млн. грн. Ще частину коштів виділили з місцевого бюджету", - На Хустщині відкриють оновлене приймальне відділення районної лікарні"З Державного бюджету на це виділили 8 млн. грн. Ще частину коштів виділили з місцевого бюджету", - На Хустщині відкриють оновлене приймальне відділення районної лікарні"З Державного бюджету на це виділили 8 млн. грн. Ще частину коштів виділили з місцевого бюджету", - На Хустщині відкриють оновлене приймальне відділення районної лікарні"З Державного бюджету на це виділили 8 млн. грн. Ще частину коштів виділили з місцевого бюджету", - На Хустщині відкриють оновлене приймальне відділення районної лікарні"З Державного бюджету на це виділили 8 млн. грн. Ще частину коштів виділили з місцевого бюджету", - На Хустщині відкриють оновлене приймальне відділення районної лікарніДжерело

Залишити відповідь