Колишній перший заступник та виконувач обов’язків голови закарпатської ОДА прокоментував у себе на сторінці у ФБ відставку Ігоря Бондаренка з помітним сарказмом:

“Це дійсно блага вість для Закарпаття в католицький Святвечір! А в ОДА сьогодні під вечір дехто навіть стрибав на радощах! )) Це ж треба було пів року так «працювати», щоб звільнення з посади принесло полегкість і багатьом людям, і області загалом!

Насправді каденція Бондаренка – це лютий треш, повна дискредитація посади голови ОДА і виконавчої гілки влади… Ну, не можна ставити керівниками некомпетентних людей, які і в роботі не розбираються, і по суті своїй «редиски».

Шкода тільки, що через створені тепер уже екс-головою жахливі умови з ОДА пішла купа компетентних людей, справжніх професіоналів, котрі знають свою роботу, займалися тільки нею й працювали роками, незалежно від зміни влади. Хай тепер наступник спробує знайти нових…

І трішки гумору ))
На третьому поверсі в ОДА є галерея портретів перших осіб області (умовно – «губернаторів») від початку 20 століття й дотепер. Портрети розташовані таким чином, що перед першою приймальнею залишилося тільки одне місце – якраз напроти вбиральні. До речі, хто не знав, – можливо, це єдина сумісна вбиральня в Ужгороді, де в одному приміщенні поруч розташовані чоловіча й жіноча кабінки. В попередні роки працівники ОДА жартували – цікаво, кому з голів дістанеться «почесне» місце напроти вбиральні? Дісталося Бондаренку.

Від карми не втечеш )))”

Залишити відповідь