Кабінет міністрів на засіданні 26 червня проголосував за 8 кандидатур на посади голів Обласних державних адміністрацій.

Тож новим очільником Закарпаття став Ігор Бондаренко.

Якими ж статками володіє губернатор Закарпаття.

Відповідно до поданого документу, Ігор Самійлович Бондаренко проживає у Мукачеві. Має дружину Ірину Крупніну та доньку Тетяну Єлизавету Бондаренко. У бізнесмена-кондитера у власності – земельна ділянка у Лісарні на Мукачівщині, три квартири в Мукачеві (103, 139 і 92 кв.м. відповідно), а також нежитлове приміщення на 15,7 кв.м. у тому ж місті. Також земельною ділянкою, нежитловим приміщенням і ще однією квартирою в Мукачеві володіє його дружина Ірина.

У розпорядженні родини – 3 легкові автомобілі: ToyotaCamryiMercedesBenzSprinter 213 CDIу Ігоря Бондаренка та AudiA4 у Ірини Крупніної. Також подружжя задекларувало корпоративні права:

·ТОВ «Конфакто», де 99,7 % капіталу належать пану Бондаренку, а 0,031 % – його дружині;

·ТОВ «СІВІ», де Ігор Самійлович має 25% від капіталу;

·ТОВ «ЮГА-М», де кандидат на посаду голови ОДА також має 25% капіталу.

Задекларовано у Ігоря Бондаренка також авторське право, однак не вказано, на що саме. Утім, з джерел доходів, вказаних у документі, можна припустити, що ідеться про патент на кондитерську «Бондаренко».

Так, у декларації в першу чергу вказані роялті – платежі за користування, котрі «ліцензіат» (отримувач ліцензії, патенту) сплачує «ліцензіару» (продавцю). У 2018 році роялті Ігорю Бондаренку сплатили 15 осіб – по 500 гривень кожен. Також Бондаренко отримав майже 44 тисячі гривень від надання майна в оренду. Інших джерел доходу, відповідно до документу, чоловік не має.

А от його дружина Ірина заробила за минулий рік майже мільйон гривень, при чому отримувала кошти виключно від заняття підприємницькою діяльністю. У 2018 році вона отримала 129 тисяч гривень із 5-ти різних джерел (яких саме, можна переглянути тут), а також 856 тисяч гривень від джерела, інформація про яке залишається невідомою. Загальна сума зароблених Іриною Крупніною коштів становить понад 985 тисяч гривень.

На банківських рахунках Ігор Бондаренко зберігає 1068 грн, 128 доларів США та 590 євро. Пані Ірина на рахунках має понад 100 тисяч гривень.Однак основну суму, судячи з документу, подружжя зберігає у готівці – це 79 тисяч доларів США та 120 тисяч гривень у пана Ігоря та 105 тисяч доларів США, 110 тисяч євро та 90 тисяч гривень у його дружини.

 0312.ua.

Залишити відповідь