Закарпатці та місцеві політологи висловили припущення яким має бути та може бути голова обласної державної адміністрації Закарпаття.

Охочих багато та єдиної кандидатури – нема. В області, після заяви Геннадія Москаля про звільнення, точаться дискусії хто ж займе його кабінет. Закарпатці ж переконані, головне, щоб Володимир Зеленський призначив людину, яка знає і розуміє проблеми краю.

У штабі Зеленського, прізвище кандидата на пост губернатора поки не озвучують. Кажуть: варіанти є, проте від коментарів утримуються.

Політологи чітких припущень теж не роблять, проте пояснюють: цю посаду повинна зайняти кандидатура, яка буде влаштовувати не лише президента, а й кабінет міністрів та більшість у верховній чи обласній раді. У цьому, зазначають і є головна складність, адже Народний фронт, який може запропонувати підтримку в парламенті, не має представництва у Закарпатті і їх рейтинг низький.

Іван Стяко – політолог каже: «Мені здається, скоріше за все будуть домовленості з кимось з сильних регіональних лідерів, це може бути, як Балога, так Батьківщина, так і відродження».

Більше у відео від Телекканал Sirius:


Залишити відповідь