Перші ознаки дочасної агітації фіксують спостерігачі громадянської мережі «Опора». А саме – білборди без вихідних даних Формально, каже Ярослав Гулан, це не можна назвати агітацією, адже вона ще не почалася, бо кандидат не зареєстрований.

А от виборці – поки неактивні – принаймні ті, хто планує тимчасово змінити місце голосування. За останні 2 тижні в Ужгороді лише 47

Невисоку активність закарпатців і власне на дочасних парламентських виборах прогнозує політолог Іван Стряпко. Перш за все, через сезон – якщо голосуватимемо все ж 21-го липня, явка через сезон заробітків і відпусток в Закарпатті може бути іще нижчою, ніж на останніх президентських виборах. Через скорочений період «пробитися» буде важче і певним партіям.

Окружні виборчі комісії на Закарпатті працюють від початку червня. Поки кажуть, робота, технічна: реєструють спостерігачів, проводять засідання і чергують у приміщенні ОВК. Увторити дільничні комісії мають до 5-го липня.

Поки на Закарпатті зареєстровано лише 5 кандидатів по мажоритарних округах. Їхня реєстрація триватиме до 25-го червня, а 20-го кандидати самовисуванці – мають подати списки до ЦВК.

Залишити відповідь