Про це інформують в управлінні охорони здоров’я Ужгородської міської ради.

«За останні 8 днів в Ужгороді нових звернень щодо підозр на захворювання дифтерією не було. Це не свідчить, що спалах повністю локалізовано, але маємо надію (якщо брати до уваги інкубаційний період цієї хвороби до 10 днів), що ця тенденція збережеться й надалі», – інформує начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василь Решетар.

На ранок четверга, 31 жовтня, вакциновано 10 596 осіб, щодня вакцинуються близько 1,5 тисячі ужгородців, проведено щеплення у тому числі 1032 іноземним студентам, 318 учням, 393 вчителям, 698 медикам.

За словами Василя Решетаря, вакцин вистачає, Ужгород сьогодні отримає додатково ще 10 тисяч доз, 5 сусідніх областей надали 12 доз сироватки, які наразі є в обласній інфекційній лікарні. Щодня, у тому числі й у вихідні, працюють як пункти щеплення в усіх 8 сімейних амбулаторіях, так і 3 пункти щеплення у гуртожитках УжНУ. Коли керівники підприємств, організацій звертаються щодо організованої вакцинації працівників, медики виїздять проводити щеплення на місцях.

В управлінні охорони здоров’я Ужгородської міської ради вкотре закликають містян, які ще не зробили вакцинацію, не зволікати, бо щеплення – єдиний шлях, аби зупинити спалах і сформувати суспільний імунітет проти дифтерії.

Залишити відповідь