Черговий тиждень роботи і черговий звіт про динаміку та виконання запланованих заходів в рамках спільного проєкту Dream Park Karpaty та Закарпатська обласна державна адміністрація Комунальний-заклад Спорт-для-всіх.

Цього разу чудове відео з висоти пташиного польоту та більш ніж 500! дітей, які нашими спільними зусиллями відчули радощі зимового відпочинку.

Наш проєкт працює та робить дітей щасливими. Це і є головним показником успішної діяльності об’єднаних зусиль органів державної влади та приватного сектору. Такими кроками будується майбутне. Щирими, чистими та цілеспрямованими.

Дякую нашим партнерам Гулеватий Костянтин за роботу та взаємодію, – написав Shynkariuk Igor

Черговий тиждень роботи і черговий звіт про динаміку та виконання запланованих заходів в рамках спільного проєкту Dream Park Karpaty та Закарпатська обласна державна адміністрація Комунальний-заклад Спорт-для-всіх. Цього разу чудове відео з висоти пташиного польоту та більш ніж 500! дітей, які нашими спільними зусиллями відчули радощі зимового відпочинку. Наш проєкт працює та робить дітей щасливими. Це і є головним показником успішної діяльності об’єднаних зусиль органів державної влади та приватного сектору. Такими кроками будується майбутне. Щирими, чистими та цілеспрямованими.Дякую нашим партнерам Гулеватий Костянтин за роботу та взаємодію.

Опубліковано Shynkariuk Igor Середа, 29 січня 2020 р.

Залишити відповідь